КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Участь у акції “За чисте довкілля”

| Прокоментуй!

Засмічені узбіччя, автобусні зупинки, лісосмуги вдовж доріг… Зазвичай на весні говорять про сніг, який зійшов і накопичене сміття «вилізло» несподівано на поверхню. Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи. берегти і примножувати багатства землі, де народився, дбати про чистоту та санітарний стан довкілля обов’язок кожної людини. У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадити квіти, кущі чи дерева.
16 квітня працівники Козельщинської ЦРЛ взяли активну участь у проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою. Було проведено роботи з благоустрію території лікарні: упорядкування і озеленення газонів та клумб, насадження квітів, посадка саджанців дубу та черемхи, підмітання, підбілювання бордюр, так і закріпленої за лікувальним закладом території узбіччя дороги. В акції приймали участь всі вільні від чергування працівники. Після проведеного прибирання на території лікарні було посаджено дубки та черемха. Працювали активно, дружньо, з піднятим настроєм, адже усім приємно бачити навколо себе чисте довкілля, а особливо, коли оживає природа: росте зелена травичка, квітнуть весняні квіти.
А взагалі чистота тієї території, на якій ми живемо, відповідальність кожного індивідуально. Якщо сьогодні кожен почне із себе, то завтра не доведеться застосовувати адмінпротоколи чи карати порушників, які засмічують довкілля. Хоч фраза заїжджена, але актуальна: «Планету Земля треба берегти тому, що тут житимуть наші нащадки».
IMG-ea365748731c828c0cd2390f316631bd-V

IMG-dfb484ec56b50f172db382d958b2173f-V

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .