КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

100 років милосердя

| Прокоментуй!

З 1 квітня по 2 травня на Полтавщині проходив традиційний Всеукраїнський Місяць Товариства Червоного Хреста України.

Квітень 2018 року був особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей діяльності.

Місяць Червоного Хреста проходив під гаслом «100 років милосердя». Його метою було привернути увагу суспільства та поліпшити умови життя та соціального захисту найбільш вразливих категорій населення. Медичні працівники і червонохрестівці завжди йдуть поруч, затверджуючи принципи милосердя і гуманності, надаючи допомогу нужденним.

Козельщинська ЦРЛ також взяла участь у проведенні Всеукраїнського Місяця Товариства Червоного Хреста України.

Розвиток донорства залишається важливою соціально необхідною справою держави. Товариство Червоного Хреста України – одна з небагатьох організацій, яка допомагає залучати людей до цієї шляхетної справи.

4 травня ВПК Козельщинської ЦРЛ здійснило виїзд для забору донорської крові до Бреусівської АЗПСМ. Медичні працівники щиро дякували тим людям, які добровільно і безоплатно здали свою кров. Загалом в цей день було взято 8 л донорської крові.

Якщо Ви донор – це означає, що Ви здорові. А якщо Ви здорові, але ще не донор, не донор, не зволікайте і зробіть все, щоб ним стати. Нехай донорство дає Вам відчуття гордості й радості за врятовані життя!

Якщо бажаєте долучитися до донорського руху, звертайтесь до станцій переливання крові або до організацій Товариства Червоного Хреста України за місцем проживання.IMG_20180503_084201

IMG_20180503_113714

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .