КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Шановні, жителі Козельщинського району!

| Прокоментуй!

Останнім часом на тенетах інтернету з’явилася інформація про те, що приміщення Інфекційного відділення, яке розташоване в с. Підгорівка, Козельщинського району, продане невідомим особам. З усією відповідальність хочу заявити, що дана інформація не відповідає дійсності. Приміщення було і Є власністю громади району та перебуває на балансі КНП “Козельщинська центральна районна лікарня”.
На сьогодні дане приміщення законсервоване. В зв’язку з пандемією, викликаною інфекційним захворюванням COVID-19, ще в квітні 2020 р голова районної ради Марченко Ю.Б. звернувся до генерального директора
ТОВ “Біланівський ГЗК” Химича Ю.В. з проханням надання спонсорської допомоги в підготовці приміщення інфекційного відділення до прийому хворих на COVID-19. Роботи проведені в повному обсязі. Надалі , велике прохання до зацікавлених осіб в подальшій долі приміщень, що перебувають на балансі лікарняного закладу – звертатися за інформацією до адміністрації КНП “Козельщинська центральна районна лікарня”, а не шукайте її на сумнівних сайтах інтернету.
З повагою, головний лікар КНП “Козельщинська ЦРЛ” Колесніков С.І.

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .