КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

«ЯНГОЛИ – РЯТІВНИКИ…»

          14 червня у всьому світі відзначили День донора крові.
          Ці люди, як янголи-рятівники іноді дарують друге життя. Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зорями, ще одну хвилину сміху,  ще одну розмову з другом, ще один шанс просто жити…
          Зазвичай цей день передбачає велику інформаційну кампанію, заклики до безкоштовної здачі крові, проте розпочаті військові дії Росії на території України суттєво змінили плани.
          Варто пам’ятати, що кров була потрібна завжди, а особливо зараз, в умовах військового стану. Під час військових дій, відколи історія пам’ятає кровопролитні війни, донорська кров була чи не єдиним способом порятунку бійців, які зазнавали поранень з масивною крововтратою. В реаліях сьогоднішньої війни ми не повинні забувати й про цивільних людей, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів – їм також необхідна донорська кров.
          На обліку в кабінеті забору донорської крові КНП «Козельщинська ЦЛ» на сьогоднішній день перебуває 71 постійний донор, із них 21 – Почесний донор України. За 6 місяців 2022 року кабінетом заготовлено 100 л донорської крові.
         Варто також відмітити, що після початку військових дій в Україні кількість людей бажаючих здати кров різко зросла. Щиро дякуємо Вам за це!
         Двері кабінету забору крові КНП «Козельщинська ЦЛ» завжди відкриті для Вас!
         Ми знаходимося за адресою: смт. Козельщина, вул. Монастирська 20. Телефон для зв’язку 099 486 1360 – медична сестра кабінету забору крові Матвієць Олена Миколаївна.
         ШАНОВНІ ДОНОРИ! Висловлюємо Вам щиру подяку за Вашу людяність, за Вашу готовність своєю кров’ю врятувати чиєсь життя. Бажаємо вам здоров’я, благополуччя, добробуту, радості, сімейного затишку у Ваших родинах.
         З поваго до Вас медичний колектив КНП «Козельщинська ЦЛ».

Коментарі зачинено.