КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?”

 

Ще донедавна ми мало замислювалися над своїм ментальним здоров’ям – станом психіки, відчуттям щастя, стабільності, впевненості, добробуту. Але війна і пов’язані з нею зміни змушують задуматися над своїми емоціями та їх контролем.

 

У Полтаві для молоді провели перший івент – «вуличний університет». Присвятили його отриманню нових знань і набуттю навичок у сфері ментального здоров’я.

 

Всеукраїнська програма Ти як?, що проваджується в Україні за ініціативою першої леді Олена Зеленська, – про кожного з нас, про тих людей, які переживають цю війну. Вона дозволяє знайти відповідь на ті складні питання, з якими може зіштовхнутися людина у будь-який період життя. Стрес може бути викликаний поганою оцінкою на іспиті чи сваркою з друзями. Але є й глобальніші проблеми. Ті жахіття, які переживають наші військові на полі бою, точно, не співставні з нашими переживаннями. Ця програма дає можливість знайти інструменти для допомоги собі вийти з кризової ситуації та допомогти іншим впоратися з проблемами психологічного характеру.

 

На заході психологи-практики розповіли, як підтримувати своє ментальне здоров’я, навчили молодь технікам швидкої самодопомоги. В доступній формі показали, як проявляється стрес, як не слід боротися з негативом. Учасники «вуличного університету» виконали вправи, які знімають напругу в тілі й відволікають від тривожних думок. Навчилися правильно реагувати на переживання близьких і де знаходити «аптечку самодопомоги».

 

Дякуємо нашим партнерам за участь у розбудові якісної системи ментального здоров’я на Полтавщині. КП “Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської облради”

Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна на сайті Програми https://www.howareu.com  також на сторінках у соціальних мережах:

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

Viber  – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

Без названия

Коментарі зачинено.