КНП "Козельщинська центральна лікарня"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Осіння толока медичних працівників Козельщинської ЦРЛ

| Прокоментуй!

Колективні прибирання дворів, скверів, прилеглих територій – потужне явище, яке вселяє реальну надію на відродження України. І вкрай приємно, що все частіше лунають запрошення не на «суботник», а на традиційну українську толоку. За давніми звичаями толока є формою взаємодопомоги, на яку скликають сусідів, родичів, товаришів.

Цієї осені вперше, у нас в Козельщині, завдяки лідеру ГО «Наша справа Полтавщина» Л.В.Босенко відбулася осіння толока. 22 вересня жителі селища зібралися щоб прибрати у дворах, під’їздах, пофарбувати, привести до ладу дитячі майданчики та прилеглі території. Для виконання цих робіт ГО «Наша справа Полтавщина» надала всі необхідні будівельні матеріали – цемент, фарбу, розчинники, вапно, малярні кісточки та багато іншого.

Цьогорічна толока відрізнялася від попередніх «суботників», адже це був тест на зрілість. Важливим і значущим було побачити у людей свідоме прагнення жити і працювати в охайних і чистих приміщеннях, готовність діяти зараз, а не чекати милості від влади.

Більше 50 медичних працівників у свій вихідний день прийняло участь в осінній толоці. Ми красили забори, лавочки, білили приміщення., бордюри,  ремонтували погреби. Чесно кажучи, я була приємно здивована рівнем відповідальності моїх колег, їх активною громадською позицією.

Отже Толока відбулася!…

Але, як виявилося, це не кінець. 20 жовтня в приміщенні РБК ГО «Наша справа Полтавщина», на чолі з її лідером Л.В.Босенко, відбулася церемонія нагородження переможців «Осінньої толоки – 2018 року». Наша лікарня отримала сертифікат у номінації «Наймасовіша толока». З відчуттям великої поваги до роботи всіх моїх колег хочу привітати всіх учасників «Осінньої толоки -2018 року» з перемогою – 1 місце у конкурсі, а також 15 000 грн. на придбання будівельних матеріалів.

А від себе особисто хочу сказати, що не все так погано буде в нашому домі, якщо  будуть такі люди, як Л.В.Босенко, лідер  ГО «Наша справа Полтавщина». Разом ми зможемо все!

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .